Úvodem


S respektem přistupujeme ke kráse a dokonalosti přírodních kamenných materiálů, které i po tisíciletí zůstávají nepřekonány. Stavitelé v dobách minulých si byli vědomi pestrosti, stability a významu při využití kamene jako zcela ojedinělého stavebního prvku. Postupem času, kdy došlo s rozmachem technologií k zefektivnění těžby kamene, objevuje člověk různorodé kamenné materiály rozmanitých vzorů, tvrdostí, barev a struktur, nežli byl doposud nejvíce využívaný pískovec. Od tohoto okamžiku se přírodní kámen stává nejen základním stavebním prvkem, ale i významným a vysoce ceněným ušlechtilým materiálem, používaným i v dnešní době.

Pro zachování původních vlastností kamene a jeho originálních struktur, nabízí společnost GLANMEX s.r.o. odborné poradenství a profesionální služby v oblasti renovací a ošetření podlah z kamenných materiálů a betonu, bez nutnosti jejich rozebrání. Při renovaci kamenných a betonových ploch využíváme nejmodernější technologie broušení planetovými systémy SAMICH s kalibrací a odsáváním. Následné ošetření povrchů provádíme leštěním krystalizační nebo polish metodou, speciálními ekologickými prostředky s maximální ohleduplností k prostředí ve kterém pracujeme.

Specializujeme se na renovace a ošetření kamenných ploch z materiálů žula, mramor, pískovec, jura, travertin, apod. Bez nutnosti nákladné výměny kamenných celků provádíme tmelení poškozených ploch a retušování mramoru s následným broušením, dále srovnání nerovností kamenných ploch a spár metodou lehkého či hlubokého broušení s kalibrací a jejich finální leštění. V neposlední řadě se také zabýváme renovacemi žulových schodišť a broušením betonových ploch s impregnací.

Pro podrobné informace nás neváhejte kontaktovat, budeme velice rádi, pokud se rozhodnete využít našich služeb.

Děkujeme Vám

ukázky

Napište nám: