O nás


SamischSpolečnost GLANMEX s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Vzhledem k rozšíření podnikatelských aktivit společnosti a specializací v oblasti odborného poradenství, zejména v oboru renovací kamenných ploch, došlo v roce 2016 k jejímu přejmenování.

Již v začátcích existence společnosti jsme navázali úspěšnou partnerskou spolupráci s předními italskými dodavateli z oblasti opracování a výroby kamenných dlažeb a obkladů, která doposud trvá. Sledujeme nejnovější trendy v oboru, průběžně proškolujeme naše zaměstnance a navštěvujeme světové veletrhy a výstavy.

Investujeme do nejmodernějších technologií, vývoje a inovací pro restaurování, broušení, leštění, čištění a ošetření všech typů přírodních kamenů a betonu.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům co nejlepší profesionální a odborný servis s maximálním dosaženým výsledným efektem. Nabízíme individuální přístup, flexibilní možnosti podle požadavků zákazníka a nadstandardní produktivitu našich služeb.

Během našeho dlouholetého působení jsme vybudovali síť obchodních partnerů a stálých zákazníků, kterou i nadále rozšiřujeme. Budeme rádi, pokud se rozhodnete využít našich služeb v oblasti renovace kamenných a betonových ploch systémem GLANMEX PROFESSIONAL SOLUTION a stanete se našimi spokojenými zákazníky.


Napište nám: